POSZUKUJEMY PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNO- FARMACEUTYCZNEGO NA TEREN WOJ. MAZOWIECKIEGO

Opis stanowiska:

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie promocja preparatów dermokosmetycznych w środowisku lekarskim oraz w aptekach poprzez przeprowadzanie wizyt informacyjnych oraz szkoleń produktowych na terenie województwa mazowieckiego.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości rynku kosmetycznego / dermokosmetycznego
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji
  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży
  • Znajomości podstawowych technik sprzedażowych
  • Pełnej dyspozycyjności
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej
  • Wykształcenia wyższego
  • Uczciwości w wykonywaniu obowiązków i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego

 Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i nastawionym na sukces zespole
  • Miłą atmosferę w pracy i indywidualne podejście do pracownika
  • Pracę w zakresie promowania produktów bardzo wysokiej jakości
  • Szkolenia i udział w kongresach
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Samochód służbowy, tablet, telefon

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.