TEBISKIN HYAL- PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM DO TWARZY 50ML

Krem do codziennej pielęgnacji skóry twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym, silnie nawilżającym lub jako preparat po zabiegach wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym  lub/i  po mezoterapii.  Krem wykazuje wyjątkowe działanie przyśpieszające biosyntezę kwasu hialuronowego, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Posiada silne działanie antyoksydacyjne spowalniające proces starzenia się skóry.

Wskazania:dla skóry z widocznymi zmarszczkami, pozbawionej odpowiedniego nawilżenia. Po zabiegach wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu  hialuronowego lub/i po mezoterapii.

Składniki aktywne: Carnosine Hyaluronate (cząsteczka chroniona patentem), cytrynian trietylu-składnik przeciwbakteryjny zapobiegający tworzeniu się biofilmu

Sposób użycia: do codziennej pielęgnacji: dwa razy dziennie rano i wieczorem w celu spłycenia zmarszczek i utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry. Po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym/mezoterapii: dwa razy dziennie rano i wieczorem rozpoczynając tuż po zabiegu.

Pojemność: opakowanie Airless 50ml