Firma General Topics została założona w 1992 roku we Włoszech przez dr Gianfranco de Paoli Ambrosi i od ponad 20 lat dostarcza pacjentom na całym świecie skuteczne i bezpieczne rozwiązania zwalczające i łagodzące różne problemy skóry. Przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja farmaceutyczna oraz wiedza poparta intensywnymi badaniami naukowymi nad biochemicznych właściwościach skóry, doprowadziła do powstania serii wyrobów medycznych i dermokosmetyków Synchroline, cytoceutyków Tebiskin oraz peelingów chemicznych Enerpeel. 

W tworzeniu i udoskonalaniu oferowanych przez nas preparatów wykorzystano naukową koncepcję łączenia składników aktywnych tak, aby ich zsynchronizowane działanie gwarantowało najwyższą skuteczność.

Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawia, iż produkt może działać jednocześnie na różne przyczyny tego samego problemu zapewniając w ten sposób optymalne efekty terapeutyczne.

W procesie tworzenia naszych produktów staramy się zachować równowagę między aspektami naukowymi, technologicznymi i użytkowymi, co stanowi gwarancję ich skuteczności, wydajności i bezpieczeństwa.