Peelingi chemiczne

Dogłębne i precyzyjne oczyszczenie skóry

Jednymi ze skuteczniejszych zabiegów medycznych, wpływającym na złuszczenie martwego naskórka oraz wygładzenie skóry są peelingi chemiczne. Polega on na zaaplikowaniu na twarz specjalnej mieszanki związków chemicznych o odczynie kwaśnym. Najczęściej wykorzystuje się alfa-hydroksykwasy, które powszechnie występują w naturze. Regularnie wykonywane złuszczanie chemiczne wykazuje działanie odmładzające, usuwając przebarwienia, zmarszczki czy inne niedoskonałości. W asortymencie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór preparatów do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Zależnie od potrzeb, dostępne są warianty o działaniu terapeutycznym, przeznaczone do miejsc szczególnych, jak również wykorzystujące kwas trójchlorooctowy. Ze względu na zastosowaną w nich innowacyjną i chronioną patentem technologię ENERPEEL stanowią nowoczesne rozwiązanie w zabiegach złuszczania chemicznego stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej.

Charakterystyka peelingów chemicznych ENERPEEL®:

Wyższa skuteczność przy jednoczesnym zmniejszeniu podrażnienia skóry

Gwarancja jednolitej odnowy naskórka

Równomierne i kontrolowane przenikanie w głąb skóry

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Sterylne opakowanie zapewniające higienę stosowania

Linie produktowe

Zastosowanie peelingów medycznych ENERPEEL®:

  • poprawa wyglądu i kondycji skóry (rewitalizacja, wygładzanie zmarszczek, eliminacja przebarwień i blizn np. potrądzikowych)
  • minimalizowanie ryzyka powstania trudnych do zniwelowania zmian jak np. przebarwienia skóra z problemami dermatologicznymi (łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, ostuda, rogowacenie słoneczne)

Rewolucyjna TECHNOLOGIA ENERPEEL®: zmiana formy peelingu chemicznego

Technologia ENERPEEL® zapewnia kontrolowane działanie kwasu i minimalizację szkód w zewnętrznych warstwach skóry, podczas gdy efekt działania innych preparatów złuszczających widoczny jest w warstwach zewnętrznych (duże uszkodzenie) i słabszy w głębi skóry.

Zaczerwienienie

działanie

Wodny roztwór kwasu

Zaczerwienienie

działanie

Kwas z technologią ENERPEEL®

Zaczerwienienie

działanie

Porównanie

Dzięki Technologii ENERPEEL® kształt ideogramu zostaje zmieniony z trójkątnego na trapezoidalny. Technologia ENERPEEL® pozwala zmniejszyć stopień uszkodzenia powierzchownego i jednocześnie zwiększyć stopień odnowy naskórka oraz przebudowy skóry właściwej.

ENERPEEL® wpływa na trzy zmiennie, co skutkuje:

1

Bardziej jednorodną absorpcją kwasu

2

Obniżeniem ruchliwości protonów w roztworze ENERPEEL®

3

Aktywacją protonów (zwiększenie ruchliwości) podczas absorpcji przez skórę