O nas


Historia firmy

Historia firmy General Topics wywodzi się z tradycji związanej z prowadzeniem rodzinnej apteki Dr. De Paoli, powstałej w Salò w roku 1730 i należącej od lat do tej samej rodziny. Połączenie wartości rodzinnych i tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, z nieustannym dążeniem do rozwoju i wiarą w nieskończone możliwości nauki, doprowadziło do założenia w 1992 roku firmy General Topics, stanowiącej owoc pracy i pasji Dr Gianfranco de Paoli Ambrosi.

Od ponad 20 lat dostarczamy Klientom na całym świecie skuteczne i bezpieczne rozwiązania zwalczające i łagodzące różne problemy skóry. Pasja farmaceutyczna oraz wiedza poparta intensywnymi badaniami naukowymi nad biochemicznych właściwościach skóry, doprowadziła do powstania serii wyrobów medycznych i dermokosmetyków Synchroline, cytoceutyków Tebiskin oraz peelingów chemicznych Enerpeel.

Synergiczne receptury

W tworzeniu i udoskonalaniu oferowanych przez nas preparatów wykorzystano naukową koncepcję łączenia składników aktywnych tak, aby ich zsynchronizowane działanie gwarantowało najwyższą skuteczność.

Kompleksowe działanie

Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawia, iż produkt może działać jednocześnie na różne przyczyny tego samego problemu zapewniając w ten sposób optymalne efekty terapeutyczne.

Wszechstronna innowacyjność

W procesie tworzenia naszych produktów staramy się zachować równowagę między aspektami naukowymi, technologicznymi i użytkowymi, co stanowi gwarancję ich skuteczności, wydajności i bezpieczeństwa.

Nasza misja


Misją firmy General Topics jest poprawa zdrowia skóry Klientów, poprzez badania i rozwój naukowych, opatentowanych i innowacyjnych produktów, technologii i biotechnologii. W myśl maksymy naszej firmy „The future is open” dokładamy wszelkich starań, aby poprawić komfort życia osobom borykającym się z problemami skórnymi.

Dbałość o środowisko

Ochrona i poszanowanie środowiska jest dla nas bardzo ważne. W procesie produkcji naszych preparatów zostały wdrożone odpowiednie procedury i podjęto wszelkie środki ostrożności, aby uniknąć jakiejkolwiek formy zanieczyszczenia środowiska.

General Topics wykorzystuje energię elektryczną pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych certyfikowanych przez system certyfikacji Gwarancji Pochodzenia zgodnie z Dyrektywą 2009/28/WE oraz zgodnie z Rezolucją Arera ARG/elt 104/11 z późniejszymi zmianami.