Wyroby medyczne i dermokosmetyki

Innowacyjne rozwiązania i technologie w dermatologii

Najwięcej miejsca w ofercie naszej firmy zajmują różnego rodzaju wyroby medyczne i dermokosmetyki. Dedykujemy je zarówno aptekom, profesjonalnym salonom kosmetycznym i gabinetom medycyny estetycznej, ale także klientom indywidualnym. Wśród produkowanych przez nas wyrobów medycznych i dermokosmetyków znaleźć można kremy, balsamy i żele, przeznaczone do stosowania przez osoby z takimi problemami jak cera tłusta i przesuszona, trądzik, łuszczenie, nadwrażliwość, utrata jędrności czy przebarwienia. Wyjątkowym elementem asortymentu naszej firmy, wykorzystującym najnowsze osiągnięcia z wielu dziedzin (medycyna estetyczna, dermatologia i inne) są produkty SYNCHROLINE. Stanowią one optymalne rozwiązanie, dzięki któremu pielęgnacja skóry jest efektywna i bezpieczna.

Potwierdzona skuteczność

Już na etapie rozwoju i tworzenia preparatów SYNCHROLINE wykorzystujemy naukową koncepcję łączenia składników aktywnych, tak aby ich działanie gwarantowało najwyższą skuteczność. Publikacje w najbardziej prestiżowych pismach medycznych potwierdzają wiarygodność i naukową wartość badań dotyczących produktów SYNCHROLINE.

Bezpieczeństwo stosowania

Bezpieczeństwo i tolerancja produktów SYNCHROLINE oraz składników aktywnych w nich zawartych zostały gruntownie przebadane w warunkach laboratoryjnych i klinicznych. Produkty dermokosmetyczne SYNCHROLINE nie zawierają parabenów i dodatkowych substancji zapachowych.

Własność intelektualna

Posiadamy 24 międzynarodowe patenty (Pa-Patent Cooperation Treaty), chroniące nasze formuły i badania.

Linie produktowe

Odwiedź nasz sklep!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do sklepu internetowego!