TEBISKIN B- BOOSTER – LIFTINGUJĄCY KREM DO TWARZY 50ML

Krem do codziennej pielęgnacji skóry twarzy o działaniu liftingującym, przeciwzmarszczkowym i wygładzającym lub jako preparat podtrzymujący efekty po zabiegach  z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym (Peptydy „btx-like”, kwas hialuronowy, tauryna, arginina) działa ujędrniająco i relaksująco na skórę, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek mimicznych i spłycając już istniejące. W szybki i widoczny sposób zwiększa elastyczność skóry oraz poprawia jej nawilżenie. Daje efekt natychmiastowego wygładzenia.

Wskazania: dla skóry pozbawionej jędrności, elastyczności z oznakami starzenia lub po zabiegach z użyciem toksyny botulinowej.

Składniki aktywne: Tauryna +arginina (połączenie chronione patentem); peptydy “btx-like”: Acetyl-Hexapeptide-8, Acetyl-Hexapeptide-30, kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: HMV

Sposób użycia: do codziennej pielęgnacji: raz dziennie, rano w celu otrzymania natychmiastowego efektu wygładzenia skóry. Po zabiegach z użyciem toksyny botulinowej: 2 razy dziennie rano i wieczorem przez okres 3 miesięcy.

Pojemność: opakowanie airless 50ml