TEBISKIN GLUAGE – PRZECIWZMARSZCZKOWE SERUM DO TWARZY 4X5ML

Serum do codziennej pielęgnacji  skóry twarzy o wyjątkowych właściwościach przeciwzmarszczkowych oraz podtrzymujące efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na bazie kwasu hialuronowego: fillery i mezoterapia  oraz po zabiegach laserowych. Preparat spłyca zmarszczki i napina skórę (kwas glukuronowy 10%+ acetyloglukozamina). Dodatkowo posiada właściwości nawilżające, antyoksydacyjne (tauryna) oraz  fotoochronne (ektoina). Numer jeden wśród preparatów anti-aging!

Wskazania: zmarszczki, brak napięcia, elastyczności i nawilżenia skóry. Po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej na bazie kwasu hialuronowego: fillery i mezoterapia oraz po zabiegach laserowych.

Składniki aktywne: kwas glukuronowy 10%, acetyloglukozamina, ektoina, tauryna

Sposób użycia: Stosować przez okres 40 dni 2 razy dziennie. Kurację należy powtarzać 2-3 razy w roku. Rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, po wchłonięciu serum zastosować odpowiedni krem pielęgnacyjny. Opakowanie składa się z flakonu i zakrętki, wewnątrz której znajduje się kwas glukuronowy (10%), który należy wymieszać z serum. Jeden flakon 5ml wystarcza na 10 dni stosowania. 

Pojemność: 20ml (4 flakony po 5ml)