TEBISKIN GLY-C – PRZECIWZAMRSZCZKOWE SERUM DO TWARZY Z WITAMINĄ C 4X5ML

Serum do codziennej pielęgnacji skóry twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym i antyoksydacyjnym oraz po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej tj. peelingi chemiczne oraz laser. Produkt zawiera mieszaninę kwasów: askorbinowego (10%), glikolowego (5%) i mlekowego (5%), dzięki czemu posiada silne właściwości wygładzające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające i antyoksydacyjne. Serum skutecznie poprawia koloryt skóry, usuwa przebarwienia oraz zapobiega tworzeniu się nowych zmian. W efekcie skóra twarzy jest wygładzona, elastyczna, jędrna i wypoczęta.

Wskazania:  zmarszczki, przebarwienia, brak napięcia, elastyczności i nawilżenia skóry. Po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej tj. peelingi chemiczne oraz laser. Serum może być stosowane jako produkt przygotowujący skórę do zabiegów.

Składniki aktywne: kwas askorbinowy 10%, kwas glikolowy 5%, kwas mlekowy 5%, MSM, ektoina

Sposób użycia:  Stosować przez okres 40 dni 2 razy dziennie . Kurację należy powtarzać 2-3 razy w roku. Rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, po wchłonięciu serum zastosować odpowiedni krem pielęgnacyjny. Opakowanie składa się z flakonu i zakrętki, wewnątrz której znajduje się mieszanina kwasów, który należy wymieszać z serum. Jeden flakon 5ml wystarcza na 10 dni stosowania.

W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry należy zmniejszyć częstotliwość stosowania np. co drugi dzień.

Pojemność: 20ml (4 flakony po 5ml)